• Buty wspinaczkowe Ocun Crest LU yellow Obuwie Męskie ZAEIXYIBF

Buty wspinaczkowe Ocun Crest LU to znakomity wybór dla wszystkich początkujących i średniozaawansowanych wspinaczy, potrzebujących wygody w czasie pokonywania ścian.

Model, którego opracowanie poprzedziły doświadczenia zebrane w innych modelach firmy Ocun. Połączono w nim dość wysoką precyzję z możliwie wygodnym ułożeniem stopy, co sprawia, że początkujący mogą dłuższy czas pozostawać na ścianie, a średniozaawansowani użytkownicy będą mieli zapewniony komfort na dłuższych drogach. Wersja Crest LU jest modelem sznurowanym, co umożliwia precyzyjne dopasowanie buta do stopy, bez zbędnych luzów.

Zastosowana guma to sprawdzona Grippin Dura, która z jednej strony zapewni sporą wytrzymałość, co przyda się szczególnie podczas pierwszych zmagań z drogami wspinaczkowymi, jak i bardzo dobrą przyczepność, pozwalającą pokonywać już nieco trudniejsze drogi. Mała asymetria buta jest pożądana w przypadku nieprzyzwyczajonych do obuwia wspinaczkowego stóp. Model Ocun Crest LU to świetny wybór na początek przygody ze wspinaczką.

Waga buta (rozm. 42): ok. 210 g;

Grippin Dura – zaprojektowana dla maksymalnej trwałości, zapewnia świetne tarcie i stabilność. Zrównoważona mieszanka gwarantuje uniwersalność i trwałość. Idealny wybór do zróżnicowanych zastosowań i trwałości.Standard – komfortowe i płaskie, popularne wśród początkujących lub średniozaawansowanych, którzy nie wykorzystują radykalnie zakrzywionych kształtów. Szerokość dopasowana na stopę od normalnej po szeroką. Idealne również dla wspinaczy, którzy zakładają buty na dłuższe wspinaczki.Duża sztywność – Wspomaga mięśnie stóp nieprzyzwyczajonych do butów wspinaczkowych lub przy dłuższych drogach.Lace Up – Klasyczny system wiązania, polecany dla wszystkich osób, które nie mają typowego kształtu stopy. Bardzo dokładne i precyzyjne dopasowanie buta.CAT Rubber ( Climbing Adhesion Technology) – to guma opracowana przez projektantów Ocun na bazie laboratoryjnych testów symulujących warunki panujące na ścianie. Uzyskane wyniki pozwoliły opracować rozwiązania zastosowane w butach wspinaczkowych Ocun tak, by zachowały one odpowiednią wytrzymałość, a jednocześnie pozwalały na efektywną wspinaczkę. Wykorzystano miękką gumę dobrze dopasowującą się do kształtu skały i wykorzystano zjawisko adhezji sprawiające, że wzrasta tarcie pomiędzy materiałami, a za tym przyczepność.Początkujący:VŚredniozaaw.:VZaawansowani:---Cholewka:MikrofibraPodszewka:---Podeszwa:Grippin DuraAsymetria:MałaPatenty:---Profil przodu:OkrągłyTyp:Sznurowane

Napisz opinię

Please login or register to review

Buty wspinaczkowe Ocun Crest LU yellow Obuwie Męskie ZAEIXYIBF

  • Kod produktu: ZAEIXYIBF
  • Dostępność: W magazynie
  • 514.96PLN
  • 268.28PLN


Dostępne opcje


Related Products