Buty do biegania Salewa Ultra Train 2 to model w pełni korzystający z rozwiązań technologicznych Salewa. Dzięki temu każdy podejmowany na szlaku trening stanie się efektywniejszy, a Ty skuteczniej przygotujesz organizm do startu w zawodach.

Zastosowana w tym modelu technologia 3F System poprawia stabilizację pięty, co jest niezwykle przydatne podczas dynamicznego poruszania się na górskim szlaku. Nagłe i ostre zakręty, które masz przed sobą wymagają odpowiedniego wsparcia, gdyż w momencie ich pokonywania jesteś bardziej narażony na kontuzje. Wiedząc o tym projektanci Salewa postanowili wykorzystać nowoczesne rozwiązania w trosce o komfort każdego pokonywanego kilometra górskiego szlaku.

Buty trailowe Salewa Ultra Train 2 posiadają wyjątkowe właściwości trakcyjne i zapewniają wysoką przyczepność w zróżnicowanym terenie. Efekt ten uzyskano dzięki owocnej współpracy ze znaną wszystkim doskonale firmą Michelin®, która swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji opon i mieszanek gumowych, postanowiła wykorzystać w tworzeniu podeszew. Dzięki pod Twoje stopy trafia podeszwa Michelin® Ultra Train — zainspirowana konstrukcją opony w rowerze górskim. Zapewnia doskonałą trakcję i stabilność w wymagającym górskim terenie. Podeszwa ma dwie asymetryczne strony. Dzięki temu but jest przygotowany zarówno do przemieszczania się w górę, jak i w dół. Opracowany przez Salewę 3F System gwarantuje maksymalną stabilizację pięty, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej swobody ruchów, dzięki czemu będziesz pewnie czuć się na niemalże każdym podłożu.

Buty biegowe * Salewa Ultra Train 2* zostały wyposażone w bieżnik o podłużnych i elastycznych wyżłobieniach oraz małych wypustkach a jego budowa zaadaptuje się praktycznie do każdego podłoża. Pozwala na błyskawiczną zmianę kierunku, która jest niezwykle istotna w czasie dynamicznych dyscyplin w terenie. Zapewnia doskonałą stabilność boczną podczas zbiegania czy trawersowania zboczem, jak i optymalne dopasowywanie się do miękkich czy nierównych nawierzchni. Buty techniczne Salewa Ultra Train 2 dla zwiększenia komfortu w trakcie marszu zostały wyposażone we wkładkę Ortholite®. Ułatwia ona odprowadzanie wilgoci , co w połączeniu z przewiewną siateczką pozwoli na zachowanie suchego klimatu stóp.

Buty biegowe Salewa Ultra Train 2 to idealny wybór, gdy wybierasz się w trudniejszy teren.

Salewa Ultra Train 2 najważniejsze cechy:

  • Oddychająca siateczka umieszczona na cholewce;
  • Podeszwa Michelin® Ultra Train posiadająca rewelacyjne właściwości;
  • Profilowana wkładka Ortholite® sprawnie odprowadza wilgoć i pozytywnie wpływa na odczuwany komfort;
  • Specjalna mieszanka gumy Michelin® Oc – Outdoor Compound;
  • Niezwykle łatwe dopasowanie za pomocą ściągacza ze stoperem;
  • 3F System zapewnia maksymalną stabilizację pięty;
Ortholite® – to specjalnie opracowana wkładka mająca na celu zapewnienie pełnego komfortu podróżowania. Dzięki strukturze z otwartymi komórkami poliuretanu dłużej zachowuje pierwotną sprężystość. Otwarta struktura materiału pozwala też na łatwiejsze odprowadzanie wilgoci i przykrych zapachów.3F System został stworzony przez firmę Salewa aby zapewnić pięcie maksymalną stabilizację przy jednoczesnym zapewnieniu swobody w stawie skokowym. W odróżnieniu od pozostałych systemów tego typu nie ogranicza on ruchów użytkownika. Rozwiązanie 3F System umożliwia ruchy w pełnym, fizjologicznym zakresie, łącząc jednocześnie elastyczność oraz stabilizację.Waga (jednego buta):ok. 310 g (rozm. 42)Głebokość bieżnika:4mmAmortyzacja:WysokaPodłoże:MieszanePrzeznaczenie:TreningoweCholewka:Oddychająca siateczkaMembrana:---Podeszwa:Michelin® Ultra TrainPodszewka:Oddychająca siateczkaŚródpodeszwa:PiankaWzmocniony przód:V

Napisz opinię

Please login or register to review

Buty biegowe Salewa Ultra Train 2 grey/bergot Obuwie Męskie XCIHGAMFY

  • Kod produktu: XCIHGAMFY
  • Dostępność: W magazynie
  • 717.98PLN
  • 320.05PLN


Dostępne opcje


Related Products