Buty biegowe Salomon Trailster to idealny kompan do przebieżek w terenie. Zadbają o właściwą amortyzację, wsparcie i stabilizację stopy w trakcie pokonywania kolejnych metrów w górę jak i w dół. Są modelem, który sprawdzi się na zróżnicowanym podłożu, z jakim można spotkać się w górach.

Ich materiałem głównym jest syntetyczna siateczka, a przy opracowywaniu konstrukcji projektanci marki Salomon stawiali przede wszystkim na radość płynącą z biegania. W ten sposób otrzymujemy buty o odpowiednio przyczepnej podeszwie, które będą stanowiły pewnego kompana na każdy wypad.

Wkładka Ortholite® zachowuje dobrą sprężystość, odpowiada również za łatwiejsze odprowadzanie wilgoci oraz przykrych zapachów. Jest to więc świetne uzupełnienie butów przeznaczonych do górskich przebieżek. Za amortyzację odpowiada wykorzystana w śródpodeszwie pianka EVA oraz materiał o nazwie Energy Cell.

Ma on za zadanie oddawać część energii zgromadzonej w trakcie uderzenia o ziemię, aby wybicie się z palców było jeszcze efektywniejsze. Podnosi dynamikę biegu oraz amortyzację każdego kroku. W butach Salomon Trailster zastosowano tradycyjne wiązanie, które umożliwia dobre przyleganie do stopy.

O doskonałą przyczepność zadba podeszwa ContaGrip® została opracowana specjalnie przez projektantów marki Salomon do działalności w terenie. Jest ona odpowiednio agresywna, dzięki czemu poradzi sobie na zróżnicowanym podłożu.

Salomon Trailster najważniejsze cechy:

  • Cholewka wykonana z siateczki;
  • Wkładka Ortholite® ma za zadanie zapewniać właściwy komfort oraz odprowadzanie wilgoci i przykrych zapachów’
  • Śródpodeszwa to połączenie pianki EVA oraz materiału Energy Cell;
  • Energy Cell to materiał o wysokiej sprężystości, podnoszący dynamikę biegu i amortyzację stopy;
  • Tradycyjny system wiązania dla odpowiedniego dopasowania;
  • Doskonała przyczepność podeszwy ContaGrip®.
ContaGrip® – to opracowywane przez markę Salomon podeszwy charakteryzujące się fantastycznymi właściwościami terenowymi. Optymalny dobór głębokości bieżnika, jego kształtu oraz układu, a także specjalna mieszanka gumy są dopasowywane do przeznaczenia butów. Buty trailowe są wyposażane w najbardziej agresywne podeszwy Salomon ContaGrip®, aby jak najlepiej sprawdzały się podczas szybkiego pokonywania zróżnicowanego terenu górskiego. Z kolei obuwie o większej wszechstronności posiada najczęściej podeszwy o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie, dzięki czemu lepiej spisuje się na twardych nawierzchniach.Ortholite® – to specjalnie opracowana wkładka mająca na celu zapewnienie pełnego komfortu podróżowania. Dzięki specjalnej strukturze dłużej zachowuje pierwotną sprężystość, a także pozwala na łatwiejsze odprowadzanie wilgoci i przykrych zapachów.Energy Cell to materiał charakteryzujący się wysoką sprężystością. Ma za zadanie oddawać część energii zmagazynowanej w czasie uderzenia o ziemię, aby wybicie z palców było jeszcze efektywniejsze. Materiał Energy Cell podnosi dynamikę biegu, a także pozytywnie wpływa na amortyzację.Drop:10 mmAmortyzacja:DobraPodłoże:MieszanePrzeznaczenie:TreningoweCholewka:SiateczkaMembrana:---Podeszwa:Contagrip®Śródpodeszwa:Energy Cell, EVAWzmocniony przód:V

Napisz opinię

Please login or register to review

Buty biegowe Salomon Trailster cherry tomato/urban chic Obuwie Męskie EZQUPVIKD

  • Kod produktu: EZQUPVIKD
  • Dostępność: W magazynie
  • 653.89PLN
  • 353.93PLN


Dostępne opcje


Related Products