Bokserki termoaktywne Sensor Merino Active Boxers zapewnią efektywną izolację w trakcie zimowego trekkingu lub zjazdu skiturowego. Wykonano je z wełny Merino, która zapewnia odpowiednią dla zimowych górskich wyjazdów termikę. Znacznie poprawia to komfort zdobywania górskich szlaków.

Bokserki techniczne Sensor Merino Active Boxers są wygodną pierwszą warstwą górskiego stroju. W połączeniu ze spodniami membranowymi poprawiają cyrkulację powietrza zapewniając komfortowy klimat. Anatomiczny krój dopasuje się do Twojej sylwetki nie krępując ruchów w trakcie wspinaczki.

Bokserki Sensor Merino Active Boxers zostały wykonane w całości z wełny Merino. Jest to włókno pozyskiwane na Nowej Zelandii w hodowlach merynosów. Wełna wytwarzana z sierści tych owiec charakteryzuje się świetnymi cechami termoaktywnymi. Oznacza to, że bielizna techniczna z niej wykonana będzie odpowiednio reagować w zmiennych temperaturach. W trakcie zimowej górskiej wspinaczki zapewni nam komfortowe ciepło, a w okresie letnim pomoże ochronić się przed przegrzaniem. Jedną z ciekawszych cech tej wełny jest to, że ogrzewa nasze ciało nawet gdy jest wilgotna. Sprawdzi się to w trakcie wielu różnych sytuacji, gdy zaskoczy nas nagła zmiana pogody, a część stroju zamoknie. Wełna Merynosów zwiększa także ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą właściwości spowalniających namnażanie się bakterii, co pozwoli na korzystanie z bokserek Sensor Merino Active Boxers w trakcie wielodniowych trekkingów. Wielu producentów górskiej odzieży technicznej, ale i klasycznych wykonawców ubrań doceniło zalety wełny Merino umieszczając ją w wielu swoich produktach.

Dzięki anatomicznemu kształtowi bokserki Sensor Merino Active Boxers wygodnie dopasują się do sylwetki, a delikatna wełna Merino zapewni komfort w trakcie ich noszenia. Dzięki elastycznej lamówce na pasku bokserki nie będą się zsuwać z bioder pozostając zawsze na swoim miejscu. Bokserki te są elementem górskiej bielizny technicznej. Odzież tego typu ma wspomóc działanie trójwarstwowego stroju górskiego. Cechą wełny Merino jest przekazanie wytworzonego przez organizm w trakcie wysiłku nadmiaru ciepłego i wilgotnego powietrza poprzez średnią warstwę do spodni membranowych. Dzięki temu skuteczność oddychalności zapewnianej przez membranę jest większa, co pozwoli na efektywniejsze zdobywanie górskich szlaków.

Bokserki techniczne Sensor Merino Active Boxers sprawdzą się na ciele wszystkich aktywnych w górach wspinaczy, skiturowców, trekkingowców zwiększając komfort w trakcie wysiłku.

 • Sensor Merino Active Boxers najważniejsze cechy:*
 • Wysokiej jakości wełna Merino, która stanowi świetną izolację termiczną;
 • Wełna zachowuje swoje właściwości termiczne nawet, gdy jest wilgotna;
 • Podwyższona ochrona przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów;
 • Wełna spowalnia namnażanie się bakterii;
 • Cztery wersje kolorystyczne;
 • Anatomiczny krój dobrze dopasowujący się do sylwetki;
 • Elastyczny materiał nie krepujący ruchów;
 • Płaskie szwy chronią ciało przed podrażnieniami;

Użyte materiały: 100% wełna Merino 160 g/m2;

Merino to specjalna wełna pochodząca z wyspecjalizowanych w hodowli merynosów znajdujących się w Nowej Zelandii. Wełna ta charakteryzuje się świetną świetnymi właściwościami termalnymi. Odzież wykonana z jej włókien będzie stanowić naturalną izolację pozwalając zachować ciepło w mrozy oraz chłód w upalne dni. Wełna Merino jest bardzo przyjemna w dotyku, a także posiada zwiększoną ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, co pozwoli na dłuższe korzystanie z odzieży z domieszką tego materiału.Sensor Active jest kolekcją bielizny i odzieży technicznej w całości wykonanej z wełny Merino. Wełna pozyskiwana z owiec merynosów hodowanych w Nowej Zelandii posiada świetne właściwości izolacyjne. Ogrzewa nas w zimie i chroni przed przegrzaniem w czasie lata. Odzież wykonana z wełny Merino ogrzewa nas nawet, gdy jest wilgotna, a także posiada właściwości antybakteryjne oraz ograniczające powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Świetnie sprawdzi się jako pierwsza warstwa odzieży technicznej.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bokserki termoaktywne Sensor Merino Active Boxers grey Odzież Męska DDSTHXPUY

 • Kod produktu: DDSTHXPUY
 • Dostępność: W magazynie
 • 236.82PLN
 • 128.92PLN


Dostępne opcje


Related Products