Bluza The North Face Reactor Hoodie to model o niedużej grubości świetnie spisujący się w umiarkowanym chłodzie. Doskonale odprowadza wilgoć, pozwalając zachować przy skórze maksymalnie komfortowy klimat.

Model opracowany specjalnie z myślą o najbardziej aktywnych osobach, które potrzebują dopracowanej odzieży. Bluza jest z chęcią wybierana na treningi oraz do aktywności wymagających pełnej swobody ruchów. Zastosowanie zaawansowanego materiału sprawia, że całość jest lekka i oferuje podstawową izolację termiczną.

Bluza The North Face Reactor Hoodie posiada wygodny krój zapewniający swobodę ruchów. Świetnie sprawdza się w czasie ćwiczeń, joggingu, czy po prostu podczas wędrówki. Rękawy wyposażono w otwory na kciuki, dzięki czemu nie podwijają się niezależnie od podejmowanej aktywności i zawsze optymalnie dogrzewają ręce. To świetne rozwiązanie w trudniejszym terenie, kiedy często wysoko unosimy ramiona podczas pokonywania trudniejszych fragmentów trasy. Zintegrowany kaptur doskonale ochroni głowę przed wychłodzeniem podczas mniejszej aktywności fizycznej. Pozwala również zapomnieć o czapce – zawsze jest to jedna rzecz mniej do noszenia.

Zastosowany w bluzie The North Face Reactor Hoodie materiał jest bardzo przyjemny, przypominając w dotyku bawełnę. Dzięki temu zapewnia wysoki komfort użytkowania i sprawia, że nie będziesz chciał zdejmować tej bluzy nawet już po zakończonym treningu. Zastosowanie w panelach technologii FlashDry™ sprawia, że bluza dobrze odprowadza wilgoć. Pozwala to zachować odpowiedni klimat nawet w czasie bardzo intensywnego treningu w terenie.

Model ten wyśmienicie spisuje się samodzielnie, jak i jako jedna z warstw technicznego ubioru. Doskonały wybór na przejściowe pory roku, kiedy zapewni podstawowe docieplenie w czasie chłodów.

The North Face Reactor Hoodie najważniejsze cechy:

  • Przyjemny w dotyku materiał;
  • Błyskawiczne odprowadzanie wilgoci dzięki FlashDry™;
  • Zintegrowany kaptur;
  • Otwory na kciuki;
  • Niska waga;
  • Może być używana samodzielnie lub jako warstwa izolacyjna;

Użyte materiały:
Główny: 100% poliester (132 g/m2)
Panele: 100% poliester (125 g/m2)

FlashDry™ – innowacyjne materiały opracowane i opatentowane przez kultową markę The North Face. Materiał konstrukcyjnie oparty na mikroporach, zapewnia odpowiednią regulację termiczną organizmu. Dzięki specyficznej budowie włókien, wspomaga on wydajne odprowadzanie wilgoci z poziomu skóry, na wierzchnie warstwy materiału, gdzie wilgoć szybko może zostać odparowana. Całość procesu pomaga skórze zachować odpowiedni „mikroklimat”, przyczyniając się do zapewnienia uczucia suchości i komfortu podczas wszelakich aktywności.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza The North Face Reactor Hoodie turkish sea htr/urban navy Odzież Męska ECISBKPQR

  • Kod produktu: ECISBKPQR
  • Dostępność: W magazynie
  • 423.81PLN
  • 207.07PLN


Dostępne opcje


Related Products