Bluza The North Face Flux 2 Powerstretch 1/4 Zip spisuje się doskonale jako jedna ze specjalistycznych warstw odzieży górskiej. Świetnie sprawdzi się w towarzystwie membrany czy bielizny termoaktywnej, docieplając ubiór każdego miłośnika gór.

The North Face prezentuje kolejną odsłonę wysokiej jakości bluzy Flux. Znakomite właściwości termoaktywne materiału Polartec® Power Stretch® odpowiedzą na potrzeby najbardziej aktywnych w terenie osób. Podróżnicy, którzy stawiają sobie wysoko poprzeczkę na trasie, zwykle stawiają również wysokie wymagania produktom, jakich używają w terenie. Flux 2 Powerstretch 1/4 Zip na pewno ich nie zawiedzie.

Bluza górska The North Face Flux 2 Powerstretch 1/4 Zip odznacza się doskonałymi walorami technicznego materiału Polartec® Power Stretch®. Wysokiej jakości dzianina chroni przed zimnem, a jednocześnie pozwala swobodnie odprowadzić wilgoć do kolejnych warstw ubioru. Zapobiega to łatwemu przegrzaniu organizmu w trakcie wysiłku, jak i chroni go przed wyziębieniem po zakończeniu aktywności.

Miękkie i elastyczne włókna Polartec® Power Stretch®, zapewniają doskonałą rozciągliwość materiału, co sprzyja swobodzie wykonywanych ruchów. Jest to niesłychanie ważne w trakcie górskich wypraw – by poradzić sobie z wymagającym terenem, ciało nie może czuć skrępowania. W innym przypadku szybko się zmęczy i będzie niewydolne. Dzianina Polartec® Power Stretch® sprawia, że materiał nie stawia użytkownikowi żadnego oporu, podążając za każdym ruchem aktywnego podróżnika.

Bluza górska The North Face Flux 2 Powerstretch 1/4 Zip wyposażona jest w praktyczny zamek ułatwiający jej zakładanie i ściąganie. Z suwaka możemy skorzystać także w sytuacji, gdy zrobi nam się wyjątkowo ciepło i zechcemy przewentylować ciało. Natychmiastowy napływ orzeźwiającego powietrza powinien szybko obniżyć temperaturę podczas wysiłku. Z kolei w przypadku niższych temperatur przydatna okaże się zapinana wysoko pod szyję stójka, która ochroni wrażliwe okolice ciała przed napływem zimna.

The North Face Flux 2 Powerstretch 1/4 Zip to propozycja dla osób wymagających odzieży o sprawdzonej renomie, opartej na technicznych materiałach, które będą spełniać swoje funkcje podczas wymagających zadań. Co istotne, bluza wyprodukowana została z poszanowaniem praw ekologii – posiada atest bluesign®.

The North Face Flux 2 Powerstretch 1/4 Zip najważniejsze cechy:

 • Optymalnie dopasowany, techniczny krój;
 • Model sprawdzający się w komplecie z innymi, technicznymi warstwami odzieży;
 • Wytrzymały, rozciągliwy i niezwykle ciepły materiał Polartec® Power Stretch®, zapewniający odpowiednią regulację termiczną ciała;
 • Elastyczne właściwości włókien oferują nieskrępowaną swobodę ruchu;
 • Zamek o długości 1/4;
 • Wysoka stójka, chroniąca szyję przed zimnem;
 • Wyprodukowano według standardów bluesign®.

Użyte materiały: 53% poliester, 38% nylon, 9% elastan (241g/m²)

*Polartec® Power Stretch®*— to niezwykle elastyczna dzianina, która rewelacyjnie sprawdza się w odzieży technicznej, gwarantując swobodę ruchów. Stanowi idealny wybór dla wszystkich miłośników sportów i ruchowej aktywności, wszędzie tam gdzie wymagana jest duża wytrzymałość, odporność na ścieranie i szybkie odprowadzenie wilgoci. Budowę Polartec® Power Stretch® cechują dwie unikalne powierzchnie: na zewnątrz gładka warstwa, która dobrze odparowuje wilgoć, wewnątrz warstwa utrzymująca suchy, ciepły i komfortowy mikroklimat.*bluesign®*– jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży i rezultat końcowy jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam bluesign®, a firmy muszą udowodnić, że w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt bluesign® stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza The North Face Flux 2 Powerstretch 1/4 Zip tnf black Odzież Męska CULQAIGRF

 • Kod produktu: CULQAIGRF
 • Dostępność: W magazynie
 • 428.93PLN
 • 214.47PLN


Dostępne opcje


Related Products