Bluza Salewa Puez Melange PL Full-Zip zapewni wysoki poziom komfortu w czasie zadań turystycznych. Techniczny krój gwarantujący swobodę ruchów, elastyczne wykończenia zwiększające dopasowanie do ciała oraz wysokiej jakości materiał, który jest niezwykle komfortowy i przyjemny w kontakcie ze skórą — wszystkie te cechy sprawią, że bluza szybko stanie się Waszą ulubioną częścią garderoby.

Firma Salewa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób uczynić terenowe aktywności jeszcze przyjemniejszymi, a użytkownikowi umożliwić skupienie się jedynie na przyjemnych aspektach podejmowanych zadań. Udaje im się to poprzez maksymalne dopracowywanie kolekcji, składających się z odzieży przeznaczonej do określonych zadań, w której każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb i wymagań.

Przeznaczeniem bluzy Puez Melange PL Full-Zip są wędrówki szlakami i przemierzanie ścieżek z dala od murów miast. Podczas tych aktywności zapewni ponadprzeciętną wygodę, znacznie podnoszącą komfort użytkowania. Wszystko dzięki zastosowaniu materiału Polarlite®, który już od wielu lat z powodzeniem znajduje swoje zastosowanie w odzieży outdoorowej. Cechuje się on również dobrą oddychalnością, która pozwoli na pozbycie się nadmiaru ciepła, szybkoschnącymi właściwościami, sprawiającymi, że po zamoczeniu będzie szybciej gotowy do kolejnych zadań oraz sprawnym transferem wilgoci na zewnątrz, skąd będzie mogła odparować, pozostawiając przy ciele komfortowy i suchy klimat.

Zamek na całej długości bluzy ułatwia zakładanie, a także w razie potrzeby pozwala na zwiększenie wentylacji. Za odpowiednie dopasowanie i zapewnienie szczelniejszej bariery przed wiatrem odpowiadają elastyczne wykończenia dolnej krawędzi oraz mankietów. Zadaniem profilowanych rękawów i techniczny króju typu regular jest zwiększenie swobody ruchów, niezwykle istotnej podczas każdej aktywności w terenie. Na powierzchni bluzy znajdują się dwie kieszenie, dzięki którym przetransportujecie najważniejsze drobiazgi. Przed zgubieniem zawartość ochronią wytrzymałe zamki o zwiększonej wytrzymałości na eksploatację.

Bluza Salewa Puez Melange PL Full-Zip stanie się wiernym towarzyszem wielu eskapad poza mury miasta. Wykaże się pełną funkcjonalnością w terenie, gdzie zapewni użytkownikowi maksimum korzyści.

Salewa Puez Melange PL Full-Zip najważniejsze cechy:

  • Bluza rozpinana na całej długości zamkiem;
  • Materiał Polarlite® jest niezwykle wygodny, utrzymuje ciepło, dobrze oddycha i szybko schnie;
  • Profilowane rękawy dla zwiększenia swobody ruchów i wygody;
  • Dwie zapinane zamkiem kieszenie, umieszczone tradycyjnie na boku;
  • Elastyczne wykończenia mankietów i dolnej krawędzi;
  • Techniczny krój typu regular;

Użyte materiały: 100% poliester

Polarlite® – materiał opracowany wiele lat temu przez Salewę, razem z włoską firmą, która szybko stała się światowym liderem w produkcji microfleeców. Jest produkowany z bardzo dobrych włókien, w efekcie czego powstaje delikatny fleece. Jest idealny na wyprawy outdoorowe. Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem utrzymywania ciepła, oddycha i szybko schnie, zajmuje bardzo mało miejsca po spakowaniu i może być noszony w różnych warunkach pogodowych.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza Salewa Puez Melange PL Full-Zip nautical blue Odzież Męska JHTYDJOQV

  • Kod produktu: JHTYDJOQV
  • Dostępność: W magazynie
  • 442.00PLN
  • 208.36PLN


Dostępne opcje


Related Products