Salewa Agner PTC L/S Half-Zip Tee Lady to stosunkowo cienka damska bluza zapewniająca podstawową termikę w czasie aktywności. Zastosowany materiał jest wyjątkowo lekki i błyskawicznie odprowadza wilgoć od skóry. Świetne rozwiązanie podczas wypadu na narty skitourowe czy na zaśnieżony szlak.

Cienka warstwa izolacyjna to jeden z niezbędnych elementów warstwowego doboru odzieży w czasie zimniejszej części roku. Spełnia ona niezwykle ważną funkcję zapewnienia odpowiedniej izolacji termicznej, ale musi też sprawnie przekazywać wilgoć, która powstaje przy skórze, do kurtki membranowej, gdzie może szybko odparować na zewnątrz. Biorąc pod uwagę, że w czasie intensywnej aktywności, takiej jak szybkie zdobywanie wysokości pieszo lub na nartach skiturowych, znaczenie tej warstwy jeszcze wrasta, marka Salewa opracowała techniczny model, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowniczek.

W damskiej bluzie Salewa Agner PTC L/S Half-Zip Tee Lady zastosowano nowoczesny materiał firmy Polartec® o nazwie Power Grid™. Cechuje się on ponadprzeciętnymi właściwościami termicznymi, świetną oddychalnością, a także bardzo skutecznym odprowadzaniem wilgoci, co sprawia, że przy ciele zostanie zachowany suchy i korzystny klimat, a po zamoczeniu będzie można szybko z powrotem cieszyć się z jej właściwości. Materiał szybko schnie, a w celu spowolnienia procesu namnażania się bakterii pokryto go jonami srebra w technologii Polygiene®. Dzięki temu bluza dłużej zachowuje świeżość, dobrze sprawdzając się nawet na kilkudniowych wypadach. Zastosowany, dopasowany do damskiej sylwetki krój, oferuje dużą swobodę ruchów niezależnie od podejmowanej aktywności.

Bluza dla kobiet Salewa Agner PTC L/S Half-Zip Tee Lady została zaprojektowana z dbałością o szczegóły. Wąska stójka odpowiednio dopasowuje się do szyi, tworząc szczelną barierę przed wiatrem, a także oferując odpowiednią termikę. Wyposażenie w zamek 1/2, oprócz tego, że ułatwia zakładanie, pozwala również na zwiększenie wentylacji. Ponadto w celu zwiększenia odczuwanego komfortu szwy mają płaską konstrukcję, która minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień.

Lekka i zapewniająca maksymalną oddchalność bluza do zadań specjalnych – to właśnie Salewa Agner PTC L/S Half-Zip Tee Lady, która sprawdzi się zarówno w czasie wspinaczki, trekkingu, a nawet wypraw skiturowych.

Najważniejsze cechy:

 • Dopasowany do damskiej sylwetki krój;
 • Materiał Polartec® Power Grid™ o niskiej wadze i świetnych właściwościach technicznych;
 • Kołnierz z wąską stójką i zamkiem 1/2;
 • Płaska konstrukcja szwów i ich brak w bocznych panelach w celu zwiększenia komfortu i zminimalizowania ryzyka powstawania otarć;
 • Skuteczny transport nadmiaru wilgoci z powierzchni ciała;
 • Materiał o szybkoschnących właściwościach;
 • Antybakteryjne powleczenie materiału Polygiene®;
 • Bluza wykonana zgodnie ze standardem Bluesign®;
Polartec® Power Grid™ – to innowacja firmy Polartec®, mająca jeszcze podnieść osiągi materiałów spod tego znaku. Dzięki wnikliwym badaniom, specjalistom firmy Polartec® udało się opracować siatkową strukturę tkaniny, redukując przy tym jej wagę, a także podnosząc właściwości termoizolacyjne oraz zwiększając jej możliwości kompresji. Konstrukcja materiału zapewnia doskonałą oddychalność i odprowadzanie wilgoci, poprzez otwarte kanaliki otaczające każdy segment tkaniny, których zadaniem jest odprowadzanie pary wodnej. Odzież wykonana z Polartec® Power Grid™ posiada także właściwości szybkoschnące.Polygiene® – to technika nanoszenia jonów srebra na materiał, dzięki czemu zostaje osiągnięty efekt długotrwałej naturalnej powłoki antybakteryjnej. Technologia Polygiene® pozwala na zachowanie większej higieny ubrań, bez przykrych zapachów nawet między praniami, dzięki ograniczeniu namnażania się bakterii. Wykończenie antybakteryjne w tej technologii jest bardzo trwałe, ponieważ nie jest to wykończenie tylko powierzchni, ale całej “masy” tkaniny.Bluesign® – jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży i rezultat końcowy jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign a firmy muszą udowodnić, że w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza Salewa Agner PTC L/S Half-Zip Tee Lady mineral red Odzież Damska TNOXARZEV

 • Kod produktu: TNOXARZEV
 • Dostępność: W magazynie
 • 430.94PLN
 • 215.81PLN


Dostępne opcje


Related Products