Bluza Merrell Geotex FZ bardzo dobrze sprawdzi się w czasie wypadów turystycznych, sprawnie odprowadzając nadmiar ciepła i wilgoci, tak aby przy ciele utrzymać komfortowy klimat. Elastyczne lamówki na mankietach oraz dolnej krawędzi ograniczą możliwość przedostawania się wiatru.

Bluza Geotex FZ została wykonana z lekkiego i stosunkowo cienkiego materiału należącego do grupy M-Select Regulate. Zapewni odpowiednią izolację termiczną, służąc użytkownikom zarówno autonomicznie, jak i jako jedna z warstw odzieży w zimniejszym okresie roku. Specjalna struktura wewnętrznej strony materiału, znacząco usprawnia odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci. Oznacza to, że w czasie zwiększonego wysiłku przy ciele zostanie utrzymany korzystny klimat, który pozytywnie przekłada się na odczuwany komfort.

Na powierzchni bluzy Geotex FZ znajdują się dwie kieszenie umieszczone tradycyjnie na boku. Do ich zapięcia i odpowiedniego zabezpieczenia zawartości przed zgubieniem posłużą zamki o zwiększonej wytrzymałości na długotrwałą eksploatację. Na końcu zamka głównego, przy samej brodzie, znajduje się materiałowy ochraniacz, który nie dopuści do przytrzaśnięcia się zamkiem. W celu zwiększenia ochrony przed wiatrem i polepszenia dopasowania, w dolnej krawędzi oraz mankietach zastosowano elastyczne lamówki, dzięki którym całość odpowiednio przylega do ciała. Mankiety zostało dodatkowo wyposażone w otwory na kciuki, które zapobiegają podwijaniu się rękawów, utrzymując je w pożądanej pozycji.

Bluza Merrell Geotex FZ idealnie sprawdzi się podczas wypadów turystycznych poza miasto, a jej świetne właściwości sprawią, że szybko stanie się jedną z Twoich ulubionych części garderoby.

Najważniejsze cechy Merrell Geotex FZ:

  • Bluza wykonana z poliestrowego materiału należącego do grupy M-Select Regulate, który zapewnia odpowiednią izolację termiczną;
  • Dopracowany krój;
  • Dwie kieszenie na zamek, znajdujące się tradycyjnie na boku;
  • Mankiety oraz dolna krawędź wykończone elastyczną lamówką;
  • Otwory na kciuki w mankietach;

Użyte materiały: 100% poliester

M-Select Regulate – to odzież, której zadaniem jest zapewnianie odpowiedniej regulacji termicznej organizmu, poprzez zapewnienie odpowiedniej izolacji.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza Merrell Geotex FZ celestial heather Odzież Męska FIJVXBWGB

  • Kod produktu: FIJVXBWGB
  • Dostępność: W magazynie
  • 411.94PLN
  • 224.13PLN


Dostępne opcje


Related Products