Bluza Icebreaker Bodyfit 200 Zone L/S Half Zip zadba o Twój komfort termoaktywny! Korzystaj z życia, baw się dobrze na stoku, czerp pełnymi garściami satysfakcję ze zdobytych szczytów i nie martw się więcej o komfort cieplny.

Nawet najlepsza kurtka czasami nie wystarczy, jeśli celujemy w najwyższą wygodę. To bowiem od pierwszej zakładanej na siebie warstwy, która ma najbliższą styczność z ciałem, zależy optymalne odprowadzanie wilgoci i utrzymanie przyjemnego komfortu cieplnego. Jeżeli jest ona wysokiej jakości, możemy spokojnie czerpać przyjemność z podejmowanej aktywności, zamiast zastanawiać się nad tym, dlaczego nie zadbaliśmy o dobór optymalnej bielizny termoaktywnej.

Firma Icebreaker co do jakości swoich wyrobów nie pozostawia wątpliwości. Wełna merino jest uważana za absolutny top na rynku odzieży termoaktywnej, a jej użytkownicy cenią ją za doskonałe właściwości antybakteryjne czy niezwykłą lekkość. Produkty z wełny merino doskonale “współpracują” ze sobą, tworząc niezrównany pod względem parametrów system odzieży warstwowej.

Dzięki panelom umieszczonym w newralgicznych, najbardziej narażonych na pocenie miejscach, a więc pod pachami i na przedramionach, zdecydowanie zwiększona zostaje oddychalność w tych miejscach. Tym samym lepiej i sprawniej będzie przebiegać transport wilgoci na zewnątrz.

Aby przy noszeniu bluzy Zone L/S Half Zip nie dochodziło do nieprzyjemnych otarć, zostały w niej zastosowane płaskie szwy w kontrastowych kolorach. Dodatkowo większą swobodę ruchów zapewniają rękawy typu raglan, a więc poprowadzone znacznie wyżej niż standardowe, zaczynający się już przy dekolcie. Zamek pod szyją zapewnia natomiast możliwość regulacji zgodnie z potrzebami.

Icebreaker Bodyfit 200 Zone L/S Half Zip najważniejsze cechy:

  • Panele z siateczki umieszczone w newralgicznych miejscach – na przedramionach i pod pachami;
  • Kliny pod pachami i krój rękawa typu raglan dla większej swobody ruchów;
  • Płaskie szwy gwarantują lepszą wygodę użytkowania;
  • Kontrastowy kolor przeszyć;
  • Dopasowany krój slim fit.

Użyte materiały:
Główny: 96% wełna merino, 4% lycra (200g)
Panele: 85% wełna merino, 14% nylon, 1% lycra (120g)

Produkty Icebreaker tworzone są w różnych wersjach, tak aby sprawdzały się zarówno w upalne, jaki i w chłodne dni. Każda seria oznaczona jest odpowiednim numerem – odzwierciedlającym gramaturę materiału. Całość tworzy system odzieży warstwowej który zapewni świetną oddychalność gdy jest gorąco oraz ponadprzeciętną izolację termiczną, gdy jest chłodno czy wręcz mroźno.Seria Bodyfit 200 należy do grupy LIGHTWEIGHT predysponowanej do umiarkowanych temperatur. To bardzo aktywna warstwa podstawowa, z czystej wełny merino która idealnie sprawdza się w turystyce i sportach zimowych. Produkty z kategorii Bodyfit to najlepsze włókna w najlepszej oprawie i designie.Merino Icebreaker zabezpiecza ciało przed przegrzaniem dzięki doskonałym właściwościom oddychającym, chroni przed wychłodzeniem jako, że minimalizuje efekt „zimnego kompresu” na skórze, nie nabiera brzydkiego zapachu, nawet gdy noszona jest dłużej, nie swędzi i zapewnia najwyższy poziom komfortu.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza Icebreaker Bodyfit 200 Zone L/S Half Zip alpine/chartreuse Odzież Męska IXBURJWSI

  • Kod produktu: IXBURJWSI
  • Dostępność: W magazynie
  • 242.97PLN
  • 148.65PLN


Dostępne opcje


Related Products