Bluza górska Columbia Titan Frost Fleece Jacket jest skierowana do wszystkich aktywnych w górach osób w trakcie okresu przejściowego. Jej softshellowe panele chronią przed zimnym wiatrem, a materiał, z którego została wykonana zapewni komfortowe ciepło również pod kurtką membranową.

Bluza softshellowa Columbia Titan Frost Fleece Jacket sprawdzi się w trakcie wielu górskich aktywności skutecznie odprowadzając nadmiar wilgotnego i ciepłego powietrza, co uchroni Cię przed nadmiernym przegrzaniem organizmu w czasie trekkingu, czy wspinaczki.

W trakcie górskich wędrówek posiadanie warstwy chroniącej przed zimnem i wiatrem to podstawa udanego wypadu. Bluza techniczna Columbia Titan Frost Fleece Jacket może być noszona zarówno pod kurtką membranową, ale także jako wierzchnie okrycie w trakcie okresu przejściowego. Model ten został wykonany z technicznej tkaniny Polartec® Microfleece, która zapewnia optymalne ciepło w zimne dni, a także skutecznie przewodzi wilgoć powstałą w trakcie wysiłku poza bluzę. Dzięki temu zadbasz o suchy klimat wokół swojej skóry, co uchroni Cię przed przegrzaniem organizmu. Zastosowanie tego materiału wynika z softshellowego charakteru bluzy Columbia Titan Frost Fleece Jacket. Kiedy w trakcie trekkingu ciało wytwarza wilgoć ostatnią rzeczą, która jest potrzebna to zaleganie jej pod bluzą, co prowadzić będzie do wychłodzenia organizmu. Dzięki temu, że materiał Polartec® Microfleece posiada właściwości odprowadzania nadmiaru wilgoci zabezpieczysz się przed tym niebezpiecznym w górach zjawiskiem.

Bluza górska Columbia Titan Frost Fleece Jacket posiada panele softshellowe wykonane z wytrzymałego nylonu. Znajdują się one w newralgicznych miejscach, które są najbardziej narażone na wychłodzenie związane z zimnym górskim wiatrem. Dzięki temu możesz uprawiać górskie biegi, czy długie trekkingi chroniąc klatkę piersiową, plecy i przedramiona przed wymrożeniem. W trakcie górskiego trekkingu z plecakiem jego ramiona trą o materiał okrycia, które aktualnie nosimy. Dzięki wytrzymałemu nylonowi bluza posiada zwiększoną wytrzymałość na to zjawisko, co pozwoli Ci dłużej cieszyć się jej technicznymi właściwościami. Projektanci umieścili panele softshlellowe w miejscach, Dodatkowo wytrzymałość nylonu sprawdzi się w trakcie noszenia górskiego plecaka.

Bluza Columbia Titan Frost Fleece Jacket stanowi świetną warstwę wierzchnią, która zapewni Ci komfortowe ciepło oraz skuteczną ochronę przed zimnym górskim wiatrem.

Columbia Titan Frost Fleece Jacket najważniejsze cechy:

  • Wykonany z materiału Polartec® Microfleece, który jest bardzo przyjemny w dotyku i dobrze odprowadza wilgoć;
  • Panele softshellowe z wytrzymałego nylonu dobrze chronią przed zimnym wiatrem;
  • Kieszonka na piersi, w której zmieścisz drobne przedmioty;
  • Dwie boczne kieszenie z zamkami błyskawicznymi;
  • Techniczny krój;
  • Polartec® Microfleece o gramaturze 300 g/m2;

Użyte materiały: 100% poliester Polartec® Microfleece 300;
Panele softshellowe: 100% nylon;

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza górska Columbia Titan Frost Fleece Jacket phoenix blue/black Odzież Męska INUSHSKWI

  • Kod produktu: INUSHSKWI
  • Dostępność: W magazynie
  • 430.96PLN
  • 219.42PLN


Dostępne opcje


Related Products