Bluza do biegania Salomon Trail Runner L/S Tee to wsparcie na każdym kilometrze treningu. Lekka i oddychająca sprawi, że o wiele łatwiej zachowasz komfortowy klimat wokół skóry, a także będziesz cieszył się skuteczna ochroną przed przegrzaniem.

Biegowa garderoba musi opierać się na technicznych rozwiązaniach, gdyż tylko te oferują wsparcie podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Wiedząc o tym projektanci Salomon wykorzystali w tej bluzie materiał świetnie współpracujący ze swoim użytkownikiem podczas podejmowania się treningów biegowych.

Bluza biegowa Salomon Trail Runner L/S Tee to idealne rozwiązanie, gdy chcesz zadbać o swój komfort podczas dynamicznego przemierzania górskich szlaków oraz w trakcie podejmowania się miejskich treningów biegowych. Zastosowano tutaj technologię materiałową AdvancedSkin ActiveDry odpowiadającą za skuteczne odprowadzanie wilgoci powstającej w trakcie wysiłku. Oznacza to, że użytkownik tego modelu może liczyć na łatwiejsze utrzymanie komfortowego suchego klimatu, a także skuteczną ochronę przed przegrzaniem. W tym zadaniu bluza Salomon Trail Runner L/S Tee wsparta została panelami z przewiewnej siateczki pod pachami zwiększającej wentylację tego odcinka naszego ciała.

Bluza do biegania Salomon Trail Runner L/S Tee w strukturze swoich włókien posiada bardzo ciekawe rozwiązanie w postaci sproszkowanego węgla bambusowego, który spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu zachowasz świeżość wokół ciała przez dłuższy czas. Krój bluzy Salomon Trail Runner L/S Tee to sportowy Active Fit odpowiadający za zachowanie niczym nieskrępowanej swobody ruchów.

Bluza biegowa Salomon Trail Runner L/S Tee to model dla sportowców, który sprawdzi się zarówno na górskim szlaku, jak i podczas miejskiego treningu.

Salomon Trail Runner L/S Tee najważniejsze cechy:

  • Właściwości szybkoschnące i sprawne usuwanie wilgoci dzięki materiałowi z grupy AdvancedSkin ActiveDry;
  • Oddychalność zastosowanych materiałów ogranicza ryzyko przegrzania;
  • Dodatek sproszkowanego węgla bambusowego spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów;
  • Krój Active Fit zapewnia maksymalną swobodę ruchów;
  • Panele z przewiewnej siateczki pod pachami zwiększają wentylację;

Użyte materiały: 100% PES;

Salomon Advanced Skin Active Dry – to grupa materiałów stosowana w odzieży technicznej i sportowej przeznaczonej do intensywnej aktywności fizycznej. Charakteryzuje się doskonałym odciąganiem wilgoci z powierzchni skóry i przekazywaniem jej do dalszych warstw materiału, gdzie może szybko wyparować. Odzież z technologią Salomon Advanced Skin Active Dry pozwala łatwiej utrzymać w pobliżu skóry komfortowy klimat nawet w czasie dużego wysiłku.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza do biegania Salomon Trail Runner L/S Tee black Odzież Męska OXONQPPPX

  • Kod produktu: OXONQPPPX
  • Dostępność: W magazynie
  • 275.81PLN
  • 157.61PLN


Dostępne opcje


Related Products