Koszulka o technicznym kroju i długim rękawie, będąca niezastąpioną warstwą bazową termoaktywnego ubioru.

Techniczna koszulka Berghaus Tech Tee L/S Crew Neck będzie stanowić świetną pierwszą warstwę termoaktywną, podczas intensywnych aktywności. Sama koszulka powstała w dbałości o detale oraz w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania materiałowe.

Materiał wykonany w technologii Argentium® poza szybkim i sprawnym odprowadzaniem wilgoci, ma również działanie antybakteryjne. Zawarte w nim oraz pokryte dodatkową warstwą jonów srebra sprawiają, iż koszulka wolniej przejmuje i rozwija nieprzyjemne zapachy. Rozwiązanie to pozwoli dłużej cieszyć się świeżością ulubionych ubrań, również w “ogniu” aktywnego wykorzystania.

Techniczny krój zapewnia świetne dopasowanie oraz nieskrępowaną swobodę ruchu.

Najważniejsze cechy:

  • Tkanina Argentium® sprawnie odprowadzająca nadmiar wilgoci;
  • Technologia Polygiene oparta na jonach srebra, minimalizuje rozwój bakterii;
  • Okolice pach to materiał o jeszcze wydajniejszym odprowadzaniu wilgoci;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem na poziomie UPF 30+;

Użyte materiały: 100 % poliester, Argentium (104 g/m2);
Wykończenie: Polygiene;
Waga (dane producenta): 220 g;

Argentium® jest tkaniną oferującą nowatorskie rozwiązania związane z aktywnością outdoorową. Tkanina, dzięki zastosowaniu jonów srebra, zabezpiecza przed powstawaniem przykrych zapachów. Sama struktura pozwala na błyskawiczne odprowadzanie nagromadzonej wilgoci, zapewniając użytkownikowi przyjemne uczucie chłodu oraz suchości.To technika nanoszenia jonów srebra na materiał, dzięki czemu zostaje osiągnięty efekt długotrwałej naturalnej powłoki antybakteryjnej. Technologia Polygiene® pozwala na zachowanie większej higieny ubrań, bez przykrych zapachów nawet między praniami, dzięki ograniczeniu namnażania się bakterii. Wykończenie antybakteryjne w tej technologii jest bardzo trwałe, ponieważ nie jest to wykończenie tylko powierzchni, ale całej “masy” tkaniny.UPF Protection – spędzając aktywnie czas, często jesteśmy narażeni na długotrwałe działanie słońca i promieni UV, które mogą prowadzić do oparzeń, przedwczesnego starzenia się skóry, a w najgorszym przypadku do raka skóry. Dlatego niektóre materiały chronią nas, odbijając część szkodliwego promieniowania. Na przykład UPF 30 oznacza, że dany materiał przepuszcza 1/30 promieniowania UV. Na odporność wpływają takie czynniki jak kolor tkaniny, czy jej grubość. Odzież jasna trudniej odbija promieniowanie, z kolei ciemna radzi sobie dużo lepiej.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza Berghaus Tech Tee L/S Crew Neck blue lemonade/twilight blue Odzież Męska GDIPNMWVP

  • Kod produktu: GDIPNMWVP
  • Dostępność: W magazynie
  • 313.83PLN
  • 115.24PLN


Dostępne opcje


Related Products