Bluza Berghaus Super Tech Tee L/S Zip znajdzie zastosowanie w najbardziej specjalistycznych warunkach, w jakich planuje trenować miłośnik górskich przygód. Czy to oddając się wspinacze, czy też jeżdżąc na rowerze górskim, użytkownik z pewnością doświadczy dobrodziejstw tego technicznego modelu.

Obojętnie, czy klientom znane są produkty marki Berghaus, czy dopiero się do nich przymierzają, próbując wybrać właściwy dla siebie model. Muszą zdawać sobie sprawę z jednego – brytyjski producent nigdy nie próżnuje w kwestii zapewniania najbardziej komfortowych warunków zawsze wtedy, gdy w grę wchodzi czas spędzony w górskiej scenerii.

Bluza termoaktywna Berghaus Super Tech Tee L/S Zip posiada wiele właściwości, które czynią ją niezwykle atrakcyjnym produktem. Główną rolę gra tu materiał – warto zatrzymać się przy tym wyjątkowym tworzywie o nazwie Argentium® Pro, wyprodukowanym przez brytyjskiego producenta.

Właściwości tego specjalistycznego materiału usadawiają model na najwyższych półkach, jeśli chodzi o sportową przydatność. Technologia, jaką zastosowano do wyrobu termoaktywnej koszulki opiera się na wykorzystaniu najlepszych właściwości włókien poliestrowych. Właśnie dlatego model ten spełnia najwyższe standardy w procesie odprowadzania wilgoci. Zaawansowane włókna syntetyczne nie przetrzymują długo wilgoci w swej strukturze, ponieważ posiadają właściwości szybkoschnące – przekłada się to na utrzymywanie suchego klimatu w pobliżu pocącej się skóry.

O maksymalną wentylację zadbano wszywając w strategicznych miejscach koszulki przewiewną siateczkę. Taka konstrukcja pozwala skórze swobodnie oddychać i natychmiastowo eliminować wilgoć w miejscach najbardziej na nią narażonych.

Odprowadzanie wilgoci na zewnątrz odzieży jest jednoznaczne z osiągnięciem komfortowych dla ciała, suchych warunków. Nie jest jednak jedynym efektem, jaki wiąże się z używaniem Argentium® Pro. Proces szybkiego wysychania przekłada się także na utrzymywanie odpowiedniej temperatury w pobliżu ciała. Tkanina zapobiega wychłodzeniu oraz przegrzaniu skóry, pozwalając na to, by osoba mogła kontynuować swój trening pozostając w harmonii ze swoim ciałem.

Kolejną niezwykle ważną cechą w przypadku odzieży technicznej jest jej optymalna rozciągliwość, pozwalająca aktywnej osobie na niczym nie skrępowaną swobodę ruchów. I w tym przypadku możemy liczyć, że model marki Berghaus nas nie zawiedzie. Dodatkowym atutem koszulki *Super Tech Tee L/S Zip * jest jej ochronna właściwość, zabezpieczająca skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV w stopniu UPF równym 30.

Model posiada zamek rozpinany do końca klatki piersiowej, dzięki czemu możemy łatwo założyć i ściągnąć bluzę przez głowę. Na ramionach zastosowano klejone na płasko szwy, co dodaje wygody w trakcie noszenia plecaka i zapobiega wrzynaniu się szwów w ciało.

Berghaus Super Tech Tee L/S Zip najważniejsze cechy:

 • Dopasowany krój;
 • Długi rękaw;
 • Materiał Argentium® Pro, spełniający techniczne wymagania;
 • Szybkie wysychanie tkaniny;
 • Odprowadzanie wilgoci na zewnątrz;
 • Wentylacyjne wstawki z siateczki zapewniające przewiewność w najbardziej narażonych na wilgoć miejscach;
 • Rozciągliwość dla swobody ruchów;
 • Szwy klejone na płasko na ramionach;
 • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV w stopniu UPF 30;
 • Zamek do połowy długości;
 • Krótka stójka;
 • Przynależność do technicznej grupy Extrem™.

Użyte materiały: 100% poliester (120 g/m2)
Waga: 145g (rozm. M)

Extrem™ – to dopracowana techniczna odzież zaprojektowana w taki sposób, aby odpowiednio dopasowywała się do fizjologii ciała i chroniła przed surowymi, a nieraz ekstremalnymi warunkami w wysokich górach. Stanowi świetnego sprzymierzeńca w czasie zmiennych warunków atmosferycznych, pozwalając skupić się na wymagających podejściach i wspinaczce.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza Berghaus Super Tech Tee L/S Zip light blue/light blue Odzież Męska RVGZLGPXB

 • Kod produktu: RVGZLGPXB
 • Dostępność: W magazynie
 • 280.92PLN
 • 156.45PLN


Dostępne opcje


Related Products