Bluza Arcteryx Phase AR Crew L/S to termoaktywny model, który doskonale wspiera swoje użytkownika ograniczając ryzyko zarówno przegrzania, jak i wychłodzenia. Założona pod membranę będzie odprowadzać wilgoć tak byś mógł cieszyć się komfortowym suchym klimatem przy skórze na każdym kolejnym kilometrze szlaku.

Wykończenie antybakteryjne DAO™ przypadnie do gustu minimalistom sprzętowym starającym się zabierać w góry jak najmniejszą ilość ekwipunku zachowującego wysoką funkcjonalność. Dzięki temu rozwiązaniu na dłużej zachowasz świeżość wokół ciała, a bluza o wiele wolniej będzie nabierać nieprzyjemnych zapachów. Sprawia to, że z tego modelu możesz korzystać przez dłuższy czas tym samym ograniczając liczbę odzieży umieszczanej w górskim plecaku.

Bluza Phase AR Crew L/S należy do kolekcji profesjonalnej bielizny termoaktywnej – proponowanej użytkownikom przez niezwykle popularną firmę Arcteryx. Całość powstała z połączenia materiałów Phasic™ AR nowej generacji oraz wyraźnie lżejszych paneli Phasic™ SL – których zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniej termiki w czasie wzmożonego wysiłku. Względem poprzedniej wersji, materiał ten gwarantuje jeszcze skuteczniejsze odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu przy ciele zostanie zachowany suchy klimat, korzystny dla aktywności fizycznej. Dodatkowo zastosowanie nowatorskiej technologii DAO™ znacząco opóźnia rozwój bakterii na powierzchni materiału i co za tym idzie — powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Tym, co różni bluzę od poprzednika, jest również zmieniony fason, który sprawia, że model Phase AR Crew L/S jeszcze lepiej przylega do ciała i oferuje większą swobodę ruchów. W celu zwiększenia komfortu w termoaktywnym odzieniu Arcteryx zastosowano płaską konstrukcję szwów – minimalizującą ryzyko podrażnień.

Arcteryx Phase AR Crew L/S to rewelacyjna bluza przeznaczona dla osób prowadzących sportowy tryb życia. Będzie doskonałym kompanem w czasie chłodniejszych dni – gwarantując odpowiednią termikę, szybkie odprowadzanie wilgoci, swobodę ruchów i ponadprzeciętny komfort.

Arcteryx Phase AR Crew L/S najważniejsze cechy:

  • Kompozytowy materiał składający się z paneli o różnych właściwościach – dedykowany do zastosowania przez większą część roku;
  • Lżejszy materiał Phasic™ SL umieszczony pod pachami – dla zmaksymalizowania wentylacji ciała;
  • Płaska konstrukcja szwów ogranicza ryzyko powstawania otarć skórnych po dłuższym użytkowaniu;
  • Technologia DAO™ spowalnia proces powstawania bakterii, dzięki czemu bluza dłużej pozostaje świeża;

Użyte materiały:
Główny: Phasic™ AR 100% poliester (149 g/m2);
Panele pod pachami: Phasic™ SL 100% poliester (94 g/m2);

Phasic™ AR – techniczny materiał o średniej grubości podwójnie tkanych włókien, wyróżniający się największą uniwersalnością zastosowania spośród wszystkich materiałów z grupy Phasic Technology. Kompromis między właściwościami izolacyjnymi a bardzo wydajnym odprowadzaniem nadmiaru ciepła i wilgoci – pozwoli użytkować materiał Phasic AR przez większą część roku podczas różnego rodzaju aktywności. Zastosowanie technologii DAO™ sprawia, że na materiale dużo wolniej rozwijają się bakterie przyczyniające się do powstawania uciążliwych zapachów.Phasic™ SL – lekkie techniczne włókna szybkoschnące, powstałe z drobnej przędzy, dzięki czemu gwarantują wysoki komfort użytkowania podczas bezpośredniego kontaktu ze skórą. Specjalny kształt włókien dodatkowo sprzyja odprowadzaniu nadmiaru ciepła i wilgoci do kolejnych warstw odzieży. Zastosowanie technologii DAO™ – pozwala ograniczać szybki rozwój nieprzyjemnych zapachów na materiale. Dzięki niezwykle gładkiej zewnętrznej powierzchni materiału, całość gładko przesuwa się pod kolejną warstwą odzieży.

Napisz opinię

Please login or register to review

Bluza Arcteryx Phase AR Crew L/S NE stellar Odzież Męska QPIQRRBYB

  • Kod produktu: QPIQRRBYB
  • Dostępność: W magazynie
  • 261.92PLN
  • 149.27PLN


Dostępne opcje


Related Products